konferencje, szkolenia, noclegi
EVENTY

Jesteś w:

  Pokoje

Centrum dysponuje 31 miejscami noclegowymi. W pokojach dwuosobowych możemy zakwaterować 20 osób. Dodatkowo posiadamy dwupokojowy apartament dla rodzin z dziećmi. 
Wszystkie pokoje wyposażone są w pełen węzeł sanitarny, TV-Sat, radio, telefon, lodówkę, czajnik, dostęp do Internetu. Goście mają możliwość korzystania z ogólnodostępnego aneksu kuchennego oraz wyznaczonych miejsc parkingowych.
Cena noclegu obejmuje:
- śniadanie
- dostęp do internetu (stałe łącze w pokojach oraz WiFi)
- budzenie
- możliwość korzystania z suszarki, żelazka, czajnika bezprzewodowego, mikrofalówki
- zamawianie taksówek

• Informujemy, że doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00 a kończy się o godz. 11.00 dnia następnego.
• Honorujemy karty płatnicze.
• W przypadku grupowych rezerwacji zapraszamy do negocjacji.

Pokoje gościnne Warszawa

Wybierasz się na kilkudniową konferencję do Warszawy? Dobrze by było, gdybyś wcześniej pomyślał o noclegu. 
Nasze Centrum Konferencyjne oferuje pokoje gościnne Warszawa. Mieścimy się blisko centrum, w miejscu znakomicie skomunikowanym z najciekawszymi punktami w mieście. Centrum Konferencyjne IBIB PAN dysponuje kilkoma salami, w których odbywają się konferencje oraz szkolenia związane z najbardziej aktualnymi tematami oraz zagadnieniami ze świata nauki i biznesu. Dla uczestników spotkań, możliwość noclegu w miejscu konferencji, jest to ogromne ułatwienie. Tuż po zakończeniu zajęć, prezentacji bądź wykładów mogą udać się do pokoi, które położone są w pobliżu sal wykładowych. Uczestnicy nie muszą tracić czasu na dojazdy, przemieszczanie się po mieście. Pokoje gościnne Warszawa gwarantują gościom spokojny wypoczynek z dala od ruchliwych tras, a jednocześnie zapewniają doskonałe warunki do pracy. Są znakomicie wyposażone. We wszystkich pokojach znajdują się łazienki, WiFi, radio, telefon, a także dostęp do Internetu. Goście, zamawiając pokój, mogą skorzystać ze śniadania wydawanego w sali bufetowej, bądź, we własnym zakresie przygotować śniadanie w ogólnodostępnym aneksie kuchennym wyposażonym w czajnik, mikrofalówkę, niezbędne naczynia. Do dyspozycji gości w pokojach znajdują się nieduże lodówki. Ponadto, uczestnicy konferencji mogą korzystać z pomocy recepcji, zamawiać taksówki lub budzenie na konkretną godzinę oraz korzystać z dodatkowego wyposażenia, suszarki, żelazka, itd. Jeśli więc wybierasz się na konferencję do stolicy, koniecznie skorzystaj z możliwości, jakie dają Ci pokoje gościnne Warszawa.

Lokalizacja

wyznacz trasę

Ks. Trojdena 4 st. 02-109 Warszawa Poland

tel: (+4822)6599143

e-mail: konferencje@ibib.waw.pl