konferencje, szkolenia, noclegi
EVENTY

Jesteś w:

O nas

IBIB PAN jest światowej rangi placówką naukową. Nasze Centrum Konferencyjne IBIB PAN jest to kompleks, w którym odbywają się spotkania zarówno o tematyce naukowej jak i biznesowej. W naszej 20-letniej działalności powierzono nam organizację wielu konferencji, szkoleń oraz spotkań okolicznościowych zarówno krajowych jak i międzynarodowych.

Mieliśmy przyjemność gościć urzędujących prezydentów RP, premierów RP, przedstawicieli rządu, świata nauki i kultury.

Stanowimy jeden z głównych ośrodków organizujących konferencje na potrzeby Polskiej Akademii Nauk. Wyróżnia nas bogate doświadczenie w organizacji konferencji oraz wyjątkowy klimat panujący w naszym obiekcie, atmosfera naukowa.

Dysponujemy 6 salami mogącymi pomieścić od 10 do 300 gości, salą wystawową przygotowaną również do obsługi świadczeń gastronomicznych oraz zgranym zespołem obsługi technicznej, który dokłada wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom organizatorów konferencji. Zapewniamy sprzęt nagłaśniający oraz audiowizualny najwyższej klasy.

Ponadto posiadamy bazę noclegową w pokojach jedno i dwuosobowych z dala od ruchliwych tras, co gwarantuje naszym gościom spokojny wypoczynek.

Jednym z naszych największych atutów jest doskonała lokalizacja, bowiem znajdujemy się zaledwie 3 km (15 min) od centrum Warszawy i 2 km (5 min) od lotniska Okęcie.

Na terenie naszego obiektu znajduje się całodobowy parking.

http://ibib.com.pl/o-nasLokalizacja

wyznacz trasę

Ks. Trojdena 4 st. 02-109 Warszawa Poland

tel: (+4822)6599143

e-mail: konferencje@ibib.waw.pl