sale konferencyjne w centrum Warszawy
ZAPRASZAMY

Multimedialne Pokazy Fontann

Multimedialne fontanny cieszą się niezwykłą popularnością na całym świecie. Od maja 2011 roku takimi fontannami może się pochwalić także Warszawa. Multimedialne fontanny zostały umieszczone na podzamczu, które znajduje się blisko Starego Miasta i Wisły. 
Z 367 dysz tryska nawet 30 tysięcy litrów wody na minutę. Strumienie są oświetlane światłem pochodzącym z około 300 reflektorów typu LED. Co jakiś czas na mgiełce z rozpylonej wody wyświetlane są przepiękne, laserowe animacje. Można zobaczyć na przykład, jak warszawska Syrenka schodzi z pomnika, przepływa pod mostem Świętokrzyskim, a potem jeździ po mieście samochodem marki Warszawa. Pokazy uzupełnione są muzyką, klasyczną i współczesną. 
Na Multimedialny Park Fontann składają się dwie fontanny – jedna o powierzchni około 2 tysięcy metrów kwadratowych i druga liniowa o długości 120 metrów. Niedaleko zostało wydzielone miejsce na wodny plac zabaw, gdzie czas mogą spędzać dzieci. Tak zwane pluskowisko ma 140 metrów kwadratowych powierzchni. 
Multimedialne widowisko „Woda-Światło-Dźwięk” można oglądać od maja do września w piątki oraz soboty o godzinie 21.00 lub 21.30. W pozostałe dni prezentacja odbywa się bez laserów i dźwięku.

Lokalizacja

wyznacz trasę

Ks. Trojdena 4 st. 02-109 Warszawa Poland

tel: (+4822)6599143

e-mail: konferencje@ibib.waw.pl